سیاست حفظ حریم خصوصی

 1. حریم خصوصی

استفاده شما از سایت ” جی بی جابز  GB Jobs ”  منوط به رعایت این قوانین و حریم خصوصی ” جی بی جابز  GB Jobs ”  می باشد. برای اطلاع از حریم خصوصی کاربران در ” جی بی جابز  GB Jobs ” ، توصیه می کنیم بخش حریم خصوصی را با دقت مطالعه کنید.

 1. مالکیت معنوی
  1. محتوای کاربران
   1. شما به شخصه مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت ” جی بی جابز  GB Jobs ”  به انتشار قرار می دهید. برای مثال (a) هر محتوایی که شامل تصویر، صدا یا ویدیو باشد (محتوای چند رسانه ای) (b) هر پستی، نظر یا مطلبی در فضای عمومی وب سایت، پیام های خصوصی و هر جای دیگر (c) هر محتوایی که در بخش هایی مانند پروفایل، نمونه کار، رزومه، پروژه، نظرات و … ثبت می کنید. شما بصورت کامل مالک و مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت ” جی بی جابز  GB Jobs ”  انتشار می دهید.
   2. بدین ترتیب شما به ” جی بی جابز  GB Jobs ”  این اجازه و حق را می دهید تا از این محتوا در جهت تبلیغات خدمات و سرویس های خود استفاده کند.
   3. اطلاعات و محتوای شما نباید (a) حقوق دیگران را نقض کند و نباید در تداخل با حقوق مالکیت معنوی با دیگران قرار گیرد (b) باعث عصبانیت، تهدید، آزار و اذیت دیگران شود (c) همینطور نباید مغایر با شئونات اخلاقی باشد.
   4. ” جی بی جابز  GB Jobs ”  صحت اطلاعاتی که کاربران ارائه داده اند را تائید نمی کند و ” جی بی جابز  GB Jobs ”  مسئولیتی در قبال هر گونه اطلاعاتی که کاربران در این سایت منتشر می کنند، ندارد.
  2. حذف محتوایی که حق مالکیت معنوی را نقض کرده است

اگر شما باور دارید حق مالکیت شما نقض شده است، از طریق بخش پشتیبانی، این اطلاعات را برای ما ارسال کنید 1- نام و شماره تماس خود 2- توضیح محتوایی که شما باور دارید باعث نقض حقوق شما شده است 3- URL به محتوای اصلی شما. ” جی بی جابز  GB Jobs ”  در اولین فرصت به درخواست های بررسی حذف محتوای اشاره شده رسیدگی می کند.

 1. محدودیت ها
  1. همه کاربران موافقت دارند که:
   1. مسئولیت کامل تمامی اعمالی که از طریق حساب کاربری شان انجام می شود را بپذیرند.
   2. از هیچ روش مکانیزه یا دستی برای جمع آوری، کپی و تکثیر اطلاعات سایت و صفحات ” جی بی جابز  GB Jobs ”  استفاده نکنند.
   3. از هیچ روشی برای ارسال هرزنامه (اسپم) به دیگر کاربران استفاده نکنند.
   4. با فریلنسرها و کارفرمایان به منظور متقاعد کردن آنها از عدم استفاده از امکانات ” جی بی جابز  GB Jobs ” ، تماس حاصل نکنند.
   5. وارد درگیری‌های لفظی، غیراخلاقی، بی‌ادبی و رفتارهای غیرحرفه ای با یکدیگر نشوند.
   6. بیش از یک حساب کاربری در ” جی بی جابز  GB Jobs ”  ایجاد نکنند.
  2. سلب مسئولیت خدمات ارائه شده در ” جی بی جابز  GB Jobs ”  بدون هرگونه ضمانت ارائه می شود.
  3. وقتی شما با کاربر دیگری وارد اختلاف می شوید، ” جی بی جابز  GB Jobs ”  را از هرگونه ادعا، تقاضا و زیان در ارتباط با اختلاف بوجود آمده مبرا بدانید.