Start Your Learning Project Now

  1. Home
  2. برنامه نویسی وب
  3. جزئیات نویسنده
دورکاری یکی از شغل های پردرآمد

انقلابی در دورکاری با جی بی فریلنسر دات آی آر

www.GBFreelancer.ir

جی بی فریلنسر دات آی آر؛ بازی دو‌سر برد فریلنسر و کارفرما

جی بی فریلنسر دات آی آر

در جی بی فریلنسر دات آی آر شما می‌توانید به دو شکل مختلف ثبت نام کنید. شما می‌توانید یا به عنوان فریلنسر یا به عنوان کارفرما در این وب‌سایت ثبت نام کرده و فعالیت خود را آغاز کنید. اگر به عنوان یک کارفرما ثبت نام کنید، باید شغل مورد نظرتان را در سامانه این وب‌سایت درج کرده و منتظر بمانید تا فریلنسرهای مختلف روی این درخواست، آمادگی خود را اعلام کنند.

این روزها نه تنها در ایران، بلکه در تمامی مناطق مختلف دنیا، دورکاری به سرعت در حال افزایش است. بسیاری از کارمندان و حتی کارفرما‌ها ترجیح می‌دهند تا به صورت دورکاری با هم همکاری داشته باشند. در ابتدا زمانی که سیستم دورکاری مطرح شد، شاید کمتر کسی شغل یک فریلنسر را به عنوان یک شغل واقعی در نظر می‌گرفت‌ اما این روزها بسیار از افراد به صورت دورکاری مشغول به کار هستند و حتی درآمدی بیشتر از افرادی که به صورت حضوری فعالیت می‌کنند را نیز به دست می‌آورند.

از طرف دیگر بسیاری از کارفرما‌ها نیز به دلایل مختلف ترجیح می‌دهند تا به صورت دورکاری با نیروی کاری خود همکاری داشته باشند. به این طریق، دیگر لازم نیست تا هزینه‌های مختلفی که به خاطر حضور فیزیکی نیروی کار باید پرداخت کند را پرداخت نماید.

از طرف دیگر، در اکثر مواقع همکاری با نیروهای دورکار، به صورت پروژه‌ای انجام می‌شود. به همین خاطر، کارفرما تنها هزینه کاری را پرداخت می‌کند که توسط فریلنسر انجام شده و دیگر لازم نیست تا تنها هزینه زمانی که کارمند در دفتر کار وی سپری می‌کند را پرداخت کند.در ادامه بخوانید :

راهکارهای افزایش درآمد فریلنسرها۲۸ مهر ۹۸

کسب‌وکار فریلنس رو شروع کن۷ مهر ۹۸

فریلنسر نیز می‌تواند به صورت همزمان با چند مجموعه مختلف به شکل پروژه‌ای همکاری کند و از این رو، فعالیت به صورت دورکاری هم به نفع کارمند و هم به نفع کارفرما خواهد بود. این روند چند سالی است که در کشورهای خارجی ثبات بیشتری پیدا کرده است.

به همین خاطر برای تسهیل در انجام پروژه‌های دورکاری، چندین و چند درگاه مختلف، همانند جی بی فریلنسر دات آی آربه وجود آمده است. وظیفه اصلی این وب‌سایت‌ها، برقراری ارتباط بین فریلنسر و کارفرما خواهد بود. در اینجا قصد داریم تا شما را به صورت کامل با نحوه کار این وب‌سایت‌ها آشنا کنیم.

جی بی فریلنسر دات‌ آی آر ؛ کانال ارتباطی بین کارفرما و فریلنسر

www.GBFreelancer.ir

تفاوت اصلی فعالیت به صورت دورکاری و همکاری به صورت حضوری را می‌توان در یافتن پروژه‌های کاری مختلف دانست. یک نیروی کار حضوری، از صبح تا بعد از ظهر تنها در دفتر شرکت مشغول کار است و تا زمانی که از انجام این کار انصراف ندهد، لازم نیست که به دنبال یافتن شغلی جدید باشد.

اما یک نیروی فریلنسر، امکان دارد ماهی یک بار به دنبال یک پروژه کاری جدید بگردد تا بتواند درآمد مناسبی را به دست آورد. از طرف دیگر، کارفرما نیز باید برای انجام پروژه‌های مختلف، به دنبال نیروهای کاری دورکاری مختلف باشد.

به همین خاطر، وب‌سایت‌هایی همانند جی بی فریلنسر دات آی آر به وجود آمدند تا نحوه این ارتباط را تسریع ببخشند. با استفاده از این وب‌سایت، کارفرما و فریلنسر سریع‌تر با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و به همین خاطر، استفاده از آن برای هر دو طرف توصیه می‌شود.

جی بی فریلنسر دات‌ آی آر چطور کار می‌کند؟

www.GBFreelancer.ir

در جی بی فریلنسر دات آی آر شما می‌توانید به دو شکل مختلف ثبت نام کنید. شما می‌توانید یا به عنوان فریلنسر یا به عنوان کارفرما در این وب‌سایت ثبت نام کرده و فعالیت خود را آغاز کنید. اگر به عنوان یک کارفرما ثبت نام کنید، باید شغل مورد نظرتان را در سامانه این وب‌سایت درج کرده و منتظر بمانید تا فریلنسرهای مختلف روی این درخواست، آمادگی خود را اعلام کنند.

سپس شما می‌توانید پروفایل این افراد را بررسی کرده و رزومه آنها را مشاهده کنید. سپس با در نظر گرفتن قیمت پیشنهادی هر فریلنسر به علاوه وضعیت رزومه، مهارت و سوابق او، می‌توانید یکی از این فریلنسرها را برای ادامه همکاری انتخاب کنید.

تمامی این مراحل، حتی پرداخت وجه و دریافت پروژه را می‌توانید از طریق سامانه وب‌سایت جی بی فریلنسر دات آی آر پرداخت کنید. به همین خاطر، دیگر از بابت دریافت پروژه، حسن انجام کار و سایر موارد آسوده خاطر خواهید بود و لازم نیست که دیگر تمرکز خود را روی چنین موضوعاتی متمرکز کنید.در ادامه بخوانید :

فریلنسرها جنگجوهای عصر جدید۱۱ بهمن ۹۸

۹ مهارتی که به موفقیت فریلنسرها کمک می‌کند۹ مهر ۹۸

از طرف دیگر اگر قصد دارید به عنوان یک فریلنسر در این وب‌سایت ثبت‌نام کنید، کافی است روی ثبت‌نام در قسمت فریلنسرها، فعالیت خود را آغاز کنید. شما باید بر اساس مهارت و شغل خود، به دنبال پروژه‌های مختلف در سامانه این وب‌سایت بگردید، سپس شغلی را که احساس می‌کنید از نظر درآمد، مهارت مورد نیاز و سایر موارد با شرایط شما همخوانی دارد، برای همکاری اعلام آمادگی خواهید کرد.

پس از ثبت اعلام آمادگی، سوابق و شرایط شما توسط کارفرما بررسی خواهد شد و بعد اینکه کارفرما با درخواست شما موافقت کند، کار از طریق همین سامانه آغاز خواهد شد. حتی پرداخت حقوق از طریق همین سامانه انجام می‌شود و دیگر لازم نیست که برای دریافت حق الزحمه خود، مستقیم خودتان را با شرکت درگیر کنید.

به این طریقجی بی فریلنسر دات آی آر طرف حساب شما خواهد بود و دیگر نیازی نیست نگران عدم پرداخت حق‌الزحمه خود باشید. با استفاده از این وب‌سایت، کارفرما و فریلنسر حتی در کشورهای مختلف نیز می‌توانند با یکدیگر همکاری داشته باشند.

حتی بسیاری از ایرانیان نیز در این وب‌سایت مشغول به کار هستند و درآمد خود را به شکل دلار دریافت می‌کنند. وجود چنین سامانه‌ای به هر دو طرف کمک می‌کند تا به جای نگرانی بر سر حسن انجام کار و یا پرداختی حقوق، روی روند پیشرفت کار متمرکز باشند.

  • اشتراک گذاری:
مدیر سایت

مدیر سایت

نویسنده از: 2020-02-20

دیدگاه خود را بنویسید